Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

10 důvodů, proč jet s námi

Hausboty4U je specialistou na pronájem říčních lodí v Evropě. Jsme cíleně zaměřeni na dovolené na lodi a nerozptylujeme své síly jinými formami aktivit.

Hausboty4U je specialistou na pronájem říčních lodí v Evropě. Jsme cíleně zaměřeni na dovolené na lodi a nerozptylujeme své síly jinými formami aktivit.

1. Specializace

Hausboty4U je specialistou na pronájem říčních lodí v Evropě. Jsme cíleně zaměřeni na dovolené na lodi a nerozptylujeme své síly jinými formami aktivit.

2. Odbornost

V našem týmu najdete lidi milující dovolenou na lodi, ať už na moři, nebo na obytných lodích na kanálech. Jednotlivé revíry osobně poznáváme při soukromých dovolených či pracovně, abychom vám mohli přispět doporučeními a praktickými radami vyplývajícími z vlastní osobní zkušenosti.

3. Zkušenost

Za dobu působení jsme zrealizovali tisíce pronájmů lodí. Sami testujeme naše partnery a v naší nabídce najdete jen prověřené společnosti s odpovídající kvalitou lodí a služeb. Výběrem dovolené u nás se ochráníte před nepříjemnými zjištěními až na místě a pokaženou dovolenou.

4. Široký výběr destinací

Najdete u nás široký výběr plavebních oblastí. Nabízíme aktuálně 22 destinací v 10 evropských zemích! Každá z nich je jiná a některé zahrnují i plavební podoblasti, které se mohou lišit svým charakterem. Proto si nechte doporučit vhodnou trasu s ohledem na složení posádky, zkušenosti kapitána a posádky a preferované aktivity pro volný čas - tedy doplňkové činnosti, které Vás baví a kterým se chcete během Vaší dovolené na hausbótu věnovat.

Nechte si ZDARMA poradit nejlepší lokalitu i loď pro Vaši první plavbu i další plavby. Rádi s Vámi zkonzultujeme Váš výběr a vytvoříme nezávaznou nabídku aktuálně volných lodí ve vybraných destinacích. Napište nám, nebo zanechte telefon, kam se Vám můžeme ozvat. Kontaktujte nás!

5. Velký výběr lodí

V naší nabídce najdete více než 3 000 obytných lodí. Každý z provozovatelů má jednotlivé modelové řady lodí (např. Classic, Estival, Confort, Fly Bridge, atd.) s upřednostněním některých charakteristik a navíc v různých úrovních komfortu (výbavy, pohodlí, prostornosti). Díky tomu máme loď doslova pro každou peněženku!

6. Vstřícné služby

Pro plavbu Vás vybavíme vším potřebným: plavebními mapami, manuály pro kapitány, instruktážemi na DVD, kontaktními informacemi k bázím, tipy k nákupům na místě, doporučeními jiné než vlastní dopravy, obstaráním letenek či trajektů, zajištěním nákupu na loď, transferů na bázi, dalším ubytováním v místě, osobními zkušenostmi a doporučeními na zajímavosti, atd.

Se stávajícími i novými klienty se vždy rádi potkáváme na nejvýznamnějších lodních i turistických veletrzích a výstavách, takže se máte možnost s námi setkat osobně a využít naše zkušenosti při výběru nejvýhodnější varianty pro Vaši dovolenou.  Stejně tak jsme klientům k dispozici v naší kanceláři v Business Park Republikánská Plzeň. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích, cca 70% z naší klientely jsou stálí zákazníci, kteří už s námi trávili dovolenou dříve. 

7. Stojíme za Vámi

Při objednání u nás máte během dovolené 7 dní v týdnu k dispozici klientskou linku pro konzultace a nahlášení jakýchkoliv nepředvídaných okolností jako jsou: zdržení na cestě - pozdní příjezd, poškození lodi, ztracené či zapomenuté věci na palubě, atd. Oproti objednání přímo u provozovatele získáváte partnera, se kterým můžete řešit případné nepříjemnosti či neočekávaně vzniklé skutečnosti a to v mateřském jazyce. Díky našim osobním vztahům na majitele či vrcholné manažery našich partnerů umíme případné dohady nebo nejasnosti na jednotlivých bázích vyřešit úspěšně za Vás. 

8. Nejlepší podmínky

U nás máte vždy garanci cen i slev jako u samostatného provozovatele. To je i důvodem, proč ceníkové ceny držíme na eurové bázi a případný přepočet na CZK, je-li třeba, provádíme až v den fakturace či Vaší úhrady. Zamezíme tak navýšení katalogových cen díky nutné rezervě na kurzové pohyby. Díky dlouhodobé spolupráci a objemu objednávek pracujeme s nejlepšími možnými rabaty, z čehož profitujete i Vy. U nás můžete navíc využívat klientskou slevu ve výši 5%, takže získáváte všechny slevy jako přímo u provozovatele doplněné o další slevu od nás!

Pokud najdete stejnou rezervaci (se stejnými podmínkami) za nižší cenu, nabídneme Vám stejnou cenu. Stačí předložit důkaz o tom, že Vám byla nabídnuta uvedená cena. Cenová nabídka musí být platná v den rezervace. Pokud bychom Vám nedokázali nabídnout lepší nabídku, než jiná agentura v ČR a SR, získáte od nás automaticky 5% slevu stálého zákazníka na příští pronájem a katalog na novou sezonu ZDARMA! Kontaktujte nás!

9. Je libo jachtu či kajutu na moři?

Využijte Vaši slevu stálého zákazníka i na další typy dovolené - máme široké portfolio služeb. Jako specialisté na dovolenou na lodi se neomezujeme jen na dovolenou na hausbótu, ale jsme partnerem i pro jachtaře a exotické dovolené na luxusních katamaránech s posádkou. Rádi pro Vás vytvoříme nabídku této formy dovolené Vám na míru i s doprovodnými službami jako jsou letenky, nákup na loď, transfery z letiště, služby kapitána, ubytování před a po, atd.

10. Své klienty si hýčkáme

Každý klient je pro nás jedinečný a důležitý. Pro každého je podstatné něco jiného a má jiné preference. U nás toto vše řešíme na vstřícné osobní úrovni. To je důvodem, proč nemalý počet klientů přichází na doporučení a proč specializované cestovní kanceláře objednávají lodě pro svoje zájezdy přes nás. Vyzkoušejte si naše služby i Vy. Těšíme se na Vás.

Na závěr naše DOPORUČENÍ

Pokud se budete rozhodovat, od jaké společnosti si nechat zajistit svoji dovolenou, zvolte si takovou, která:

  1. působí na trhu již delší dobu, což je zárukou její dlouhodobé stability, a letitých zkušeností s problematikou specializovaných dovolených.
  2. účastní se fyzicky (nejen prostřednictví letáků) veletrhů a výstav, což je signálem toho, že se může podívat svým klientům do očí při jakékoliv příležitosti. 
  3. sídlí na konkrétních a dohledatelných adresách (tedy neskrývá se na neexistujících nebo rádoby prestižních adresách Prahy 1) a nejedná se o čistě internetovou firmu.  

K přizpůsobení obsahu používáme nástroje třetích stran. Více v Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů.

Potřebujete poradit? Máte otázky? Kontaktujte nás na tel. +420 730 848 736 nebo napište Petře!

 

Sledujte nás